Aktuální vrhy

7.8. 2022

štěňátkům je sedm týdnů, všechna už jsou 3x odčervená, očkovaná a čipovaná. Pomalu si mohou začít balit batůžky, někteří ale zatím marně vyhlíží své nové milující rodiny. Poprvé se fotili v postoji. V případě zájmu o štěňátko nás můžete kontaktovat.


19.6.2022 - máme štěňátka !

v neděli se narodil náš vrh K vpočtu šesti kluků a pěti holčiček. Všechna štěňátka se mají čile k světu, maminka Cesma o ně perfektně pečuje. Pro velký počet jsou ještě některá volná k rezervaci. Sebou jako vždy do nového domova dostanou startovací balíček, europas, registraci čipu, průkaz původu. Každé štěňátko od nás má doživotní chovatelský servis, možnost nákupů v našem obchodě se slevou 10% a navštěvovat náš cvičák zdarma. V případě zájmu o štěňátko nás můžete kontaktovat, nezávazná návštěva po dohodě možná. 

Plánujeme vrh "K" německých pinčů. Narození štěňátek předpokládáme okolo 20. června, více informací zveřejníme již brzy. Již teď, ale můžeme říci, že štěňátka budou pouze v barvě černá s pálením. V případě zájmu o štěňátko z naší chovatelské stanice nás můžete kontaktovat. Nezávazná návštěva po dohodě možná. Budeme se na Vás těšit. Setíci z Čečelic.