Potomci odchovů


Uvádíme přehled štěňátek, která se narodila našim odchovům v jiných chovatelských stanicích.


11. 4. 2021. se narodila vnoučátka naší Air tentokrát v Rusku. Hrdými rodiči tří kluků a tří holčiček jsou Athos AiCo Set Bohemicus a Zhanetlain Elmira.

Red & Wal (CZ)

22.04.2022

14. dubna 2020 se narodilo šest štěňátek v chovatelské stanici Red & Wal tři kluci a tři holčičky. Porod proběhl hladce, štěňáta se mají čile k světu. Hrdými rodiči jsou Belly Ruby AiJo Set Bohemicus a Ando.

Sanela (CZ)

22.04.2022

7. řijna 2021 - druhý vrh našeho Arama (Aramis AiCo Set Bohemicus) se narodil v chovatelské stanici Sanela nedaleko Roudnice nad Labem, na svět se vyklubalo sedm krasných štěňátek v barvě černá s pálením. Matkou vrhu je Destina Sanela.

1. října 2021 porodila naše Dansa (Elizabeth AiJa Set Bohemicus) v chovatelské stanici ve Švédsku tři holčičky a pět kluků. Tatínkem vrhu je taktéž náš odchovánek Gripen JeDa Set Bohemicus . Z tohoto vrhu máme velkou, protože do poslední chvíle kvůli pandemii Covidu nebylo jasné, zda se vůbec podaří Gripena do Švédska vyvézt.

20. 9. 2021 první vnoučátka máme také už i v Maďarsku. Šest pejsků a tři fenky se narodili našemu Dakarovi a Ele v chovatelské stanici von Schwarzen Schnupe.

15. 5. 2021 dvě vnoučátka se nám narodila v chovatelské stanici Elba Padija, tentokrát se jedná vlastně o vnoučatko/prvanoučátka. Tatínkem vrhu je náš Dakar a matkou Piccolo Magnifico Zoe Haidi, ta je dcerou naší Cerrusite AiOr Set Bohemicus. Jedna pinčí holčička a jeden klouček se mají čile k světu.

19. září 2021 nám přišla zpráva o narození štěňátek (pět kluků a tři holky) v chovatelské stanici u Dvou trnek. rodiči tohoto vrhu jsou Everest AiJa Set Bohemicus a Halie Luca Bel Faaro.

Rozárka (CZ)

22.04.2022

17. září 2021 přišel na svět vrh pinčů v chovatelské stanici Rozárka. Rodiče tří kluků a čtyřech holek jsou Etna AiJa Set Bohemicus a Just one Red Angel King Black

10.4. června 2021 se narodil první vrh v Rakousku našemu Dackovi ( Dakar Jejo Set Bohemicus) a Nelie Grafin von Burgwildenstein v počtu tří holčiček a jednoho kluka.

4. října 2020 se narodil první vrh naší Elizabeth (Dansa) ve Švédsku. Dansa vše zvládla skvěle a tak se můžeme těšit z dalších vnoučátek naší Air. Krasný osmi členný vyrovnaný vrh nejen váhami, ale i pohlavými a barvami. Doufáme, že nám bude příští rok nakloněn a setkáme se s některými z nich i osobně.