Novinky


Když se nám po novém roce zase podařilo konečně vyrazit na výstavu, zvolili jsme na rozjezd Krajskou výstavu v Lysé nad Labem. Jednak s námi poprvé jel náš poslední odchovánek Islander, ale také jsem si já chtěla poprvé vyzkoušet vystavovaní RTW mojí sestry. Krajské výstavy jsou k tomuto účelu asi nejvhodnější a docela se nám i dařilo.

Téměř po roce jsme zase vyrazili na klubovou výstavu, tentokrát do Litoměřic. Měli jsme několik želízek v ohni a potřebovali jsme také zvládnout jednu bonitaci. Na výstavišti nás překvapilo jak malý kruh nám byl přidělen a že v hale je tak těsno, že byste neprostrčili snad ani nit. No nám to nevadí, čekali jsme pěkně venku a dovnitř jsme...

Dnes jsme vyrazili na první Mezinárodní výstavu s potěrem z vrhu H a dle hesla "těžko na cvičišti, lehko na bojišti" jsme to všichni zvládli na jedna s hvězdičkou. Všichni moji školáčci zvládli výstavu bez ztráty květinky. Zuby, postoj pohyb, žádná výrazná chybička, žádný zádrhel, prostě procházka růžovou zahradou, jsem na ně na všechny pyšná.

V neděli jsme s Cesmou po dlouhé pauze, kdy se nesměli konat mezinárodní výstavy vyrazili do českých Budějovic. Cílem bylo pokusit se ulovit poslední CACIB. Výstava tentokrát byla úplně jiná než obvykle. Kvůli opatřením se na posouzení čekala venku a do haly se chodilo jen na přesný čas. Atmosféra venku byla skvělá, lidé seděli v hloučcích,...

Po více než roce se opět konal Memoriál Dr. Rotreklové. Vzhledem k tomu, že je to nejdůležitější klubová výstava v roce, jezdíme na ni vždy a považujeme ji také za společenskou událost. Bývá hojně obsazena a sjedou se pinčové z celé ČR a ze zahraničí.

V sobotu se konala odložená speciální výstava pinčů v Martiněvsi. Tentokrát jsme přihlásili je Enigmu a Cyrase. I přes omezení, nutnost nosit roušky a ve velkém vedru vystavovat na přímém slunci jsme to nakonec zvládli. Unava sice byla na psech opravdu patrná, ale cestou domů v klimatizovaném autě se z únavy vyspali.