Novinky


Po více než roce se opět konal Memoriál Dr. Rotreklové. Vzhledem k tomu, že je to nejdůležitější klubová výstava v roce, jezdíme na ni vždy a považujeme ji také za společenskou událost. Bývá hojně obsazena a sjedou se pinčové z celé ČR a ze zahraničí.

V sobotu se konala odložená speciální výstava pinčů v Martiněvsi. Tentokrát jsme přihlásili je Enigmu a Cyrase. I přes omezení, nutnost nosit roušky a ve velkém vedru vystavovat na přímém slunci jsme to nakonec zvládli. Unava sice byla na psech opravdu patrná, ale cestou domů v klimatizovaném autě se z únavy vyspali.

Po dlouhé pauze, kdy Covid 19 neumožňoval pořádání výstav, byl první z našich odchanců kdo se vydal na výstavu Falcon. A hned to pojal ve velkém a vyrazil s paničkou Sabine rovnou na čtyřdenní výstavu ve Splitu. Kromě krásných posudků a zážitků od moře si domů přivezl také tituly.

Skvělý den s přáteli, příjemné odreagování korunované super výsledky. Nejvíce bodovala naše kmetka Air, s výborným posudkem a chválou. Obě naše holky mají v posudku výborný temperament a povahu. Na závěrečky jsme bohužel nečekali, jeli jsme domů za "dětmi "

Ve čtvrtek vykoukl na svět náš vrh "F" v počtu šesti kluků a čtyř holčiček, všechna šťeňátka jsou silná a zdravá a mají se čile k světu. Mamina Cesmínka se o ně pečlivě stará a úzkostlivě si je hlídá.

V sobotu jsme vyrazili na výstavu s naším Cyrasem (Rony), i přes velkou zahraniční konkurenci Rony vybojoval vítěze třídy. Byla to naše letošní poslední výstava a tak jsme si ji maximálně užili, pořídili nějaké vánoční dárky a popovídali si s přáteli, které už letos nepotkáme.

Tento víkend byl na výstavě náš odchovánek Dakar, se svou paničkou Paťou zavítal do Rumunska. Během jednoho pouhách dvou dní zdolal rovnou tři tituly. Gratulujeme a děkujeme za skvělou prezentaci.