Novinky


Když se nám po novém roce zase podařilo konečně vyrazit na výstavu, zvolili jsme na rozjezd Krajskou výstavu v Lysé nad Labem. Jednak s námi poprvé jel náš poslední odchovánek Islander, ale také jsem si já chtěla poprvé vyzkoušet vystavovaní RTW mojí sestry. Krajské výstavy jsou k tomuto účelu asi nejvhodnější a docela se nám i dařilo.

Téměř po roce jsme zase vyrazili na klubovou výstavu, tentokrát do Litoměřic. Měli jsme několik želízek v ohni a potřebovali jsme také zvládnout jednu bonitaci. Na výstavišti nás překvapilo jak malý kruh nám byl přidělen a že v hale je tak těsno, že byste neprostrčili snad ani nit. No nám to nevadí, čekali jsme pěkně venku a dovnitř jsme...

Dnes jsme vyrazili na první Mezinárodní výstavu s potěrem z vrhu H a dle hesla "těžko na cvičišti, lehko na bojišti" jsme to všichni zvládli na jedna s hvězdičkou. Všichni moji školáčci zvládli výstavu bez ztráty květinky. Zuby, postoj pohyb, žádná výrazná chybička, žádný zádrhel, prostě procházka růžovou zahradou, jsem na ně na všechny pyšná.