7.11. 2013 - všechny šťěňátka z vrhu "A" jsou již ve svých nových domovech

17.01.2019

19.10.2013

Dnes odešel první chlapeček Artagnan AiCo do své nové rodiny. Bude bydlet nedaleko v Lysé nad Labem v rodinném domečku s velikou zahradou u manželů Novákových. Také bude chodit na stejný cvičák jako naše smečka, takže se budeme často vídat. Tak Artíku přejeme ti hodně štěstí v nové rodině a nezlob!

7.11.2013

Dnes odletěl do nového domova Athos AiCo, ano píši odletěl, protože tomu tak opravdu je. Jeho novým domovem se stala Moskva. Čekají tam na něho jeho noví páníčci Irina a Alexander. Takže hodně štěstí chlapečku a neudělej nám tam ostudu. Držíme ti palečky na dlouhé cestě a přejeme ti hodně štěstí v novém domově.

16.11.2013

Dnes odjel do nového domova náš poslední kluk Aramis AiCo. Bude bydlet v matičce stověžaté Praze u manželů Fritzových ve veliké rodině svých milujících páníků. Aramisek nám tak trochu zůstává, ponechali jsme si ho ve spolumajitelství, aby nám neutekl jeho vynikající rodokmen. Příští rok, pokud vše půjde tak jak má, zahájí svou výstavní kariéru. A my doufáme, že se jej podaří v září na klubové výstavě uchovnit, aby mohl obohatit náš chov o novou krev.