3.9.2015 - Všechna štěňátka z vrhu „B“ jsou ve svých nových domovech.

18.01.2019

Všechna štěňátka z vrhu "B" jsou ve svých nových domovech. V současné chvíli nemáme žádná volná štěňátka. Příští vrh tedy "C" plánujeme na příští rok, zatím ještě nejsme rozhodnuti zda na jaro nebo podzim. Pokud byste chtěli štěňátko od nás, napište nám a můžete nás nezávazně navštívit a případně si jej můžete rezervovat. Pořadník zejména na holčičky je velmi dlouhý.

3.9.2015

Přesto, že byl čtvrtek měli jsme poslední den velkých odjezdů. Jako poslední z našeho vrhu "B" odcestovali i Blade a Black Velvet. Museli si trochu počkat, protože veterinární předpisy jim neumožnili odjet dříve než v 16 týdnech. Oba budou bydlet v Německu a dokonce ve stejné chovatelské stanici jménem Konighertz. Jejich majitelka Sabine Konig už se jich nemohla dočkat. Máme to k sobě kousek, jen nějakých 300 km, tak jistě uspořádáme nějakou společnou akci a návštěvu. Hodně štěstí zlatíčka.

1.8.2015

Přišla zase sobota a přijeli si páníčci pro chlapečka Brixe, který tu na ně poctivě čekal, až se vrátí z dovolené v zahraničí a budou si jej moci odvézt domů. Zatím pilně trénoval přivolání a socializaci. Brix bude bydlet ve Starém Městě na Moravě v rodině s odrostlejším chlapcem. I tito pánčci mají již jisté zkušenosti a to i s chovem pinče, takže vůbec nepochybuji, že vše zvládnou. Doufám také že se uvidíme nejméně na klubových výstavách. Hodně štěstí Brixi.

26.7.2015

Tuto neděli nás opustil i chlapeček Bastík. Bude také bydlet nedaleko a to v Kralupech nad Vltavou. Jeho páníčci mají bohaté zkušenosti s chovem psů a za parťáky bude mít kupu jejich vnoučat. Tak hlavně tam šlapáku nezlob a my se na tebe přijedeme určitě podívat. Hodně štěstí.

25.7.2015

Sobotní odpoledne se točilo okolo naší Brown Sugar, která odjížděla také domů. Přijela si pro ni panička z Ostravy, ale bude žít střídavě zde v ČR a v Londýně, kde její panička pracuje. Doma už mají dvě pinčice v černé barvě a tak si s výchovou malé Airin, jak si ji sami překřtili, jistě hravě poradí. Hodně štěstí cukříku.

14.7.2015

Úterý byl velkým dnem pro naši milovanou AiJo a také pro chovatele Karl-Heinze, který si přijel pro svou černou holčičku až z Rakouska z města Bocksdorf. Čekal na ní dlouhé dva roky a tak doufáme, že se mu čekání vyplatí a z naší AiJo bude jednou chovná fenka a pomůže mu obohatit jeho chovatelskou stanici o novou krev. Karlova chovatelská stanice je jedna z největších a nejúspěšnějších v Rakousku a my jsme nadšení, že si vybral holčičku zrovna u nás.

12.7.2015

V neděli nám odcestoval chlapeček Borneo, který bude bydlet nedaleko v matičce stověžaté. Za paníky si vybral mladý pár a bude jim dělat společníka při dlouhých procházkách a výletech. Doufáme, že se s ním setkáme i na výstavách. Držíme palečky při výchově a přejeme hodně štěstí v novém domově.

11.7.2015

Sobota byl velký den, do nových domovů se rozjeli hned tři prckové. První odjel do Nového Jičína Bourbonek do velkého domu se zahradou, společnost mu budou dělat jeho dospělí páníčci a jejich dcera, už velká slečna. Jako další odjela Belly Ruby. Ta cestovala až do Vsetína do chovatelské stanice Red and Wal, kde pokud půjde vše dobře, bude působit v chovu u paní Staňkové. Holky si spolu střihli cestu domů vlakem a zvládli to naprosto skvěle i přes šílené vedro. Jako poslední se v sobotu vydal na cestu Browniesek, náš nejmenší. Bude bydlet v Humpolci ve velké rodině se třemi dětmi a parťákem hladkosrstým foxteriérem Sorbíkem. Tak dětičky naše máme radost, že jste našli skvělé rodinky a nezapomínejte o sobě dávat zprávy. Hodně štěstí v novém životě.

9.7.2015

Dnes odpoledne odjel do svého nového domova první chlapeček Bouwiček. Se svou novou rodinkou bude bydlet v Děčíně spolu se svou paničkou, pánečkem a dvěma dětmi. Je to jejich první pejsek, tak jim držíme palce, aby vše zvládli a doufáme, že budeme stále v kontaktu.