Potomci odchovů


Uvádíme přehled štěňátek, která se narodila našim odchovům v jiných chovatelských stanicích.


7. března 2019 se narodila šťěňátka, přesněji čtyři kluci, v chovatelské stanici vom Königsherz maminka je naše Velli ( Black Velvet AiJo Set Bohemicus). Miminka se mají čile k světu.

Září 2018 se narodil vrh naší Cerrusite Aior set Bohemicus, jednalo se o spolupráci tří chovatelských stanic ze tří států. Elba Padija (SK), Piccolo Magnifico (SRB) a Set Bohemicus (ČR). Z tohoto spojení se narodili dva kluci a jedna princeznička. Bohužej jeden klouček několik dní po porodu uhynul. Máme tedy nakonec jen Zoe a Zircona.

8. 11. 2018 - se narodila také šťeňátka naší Celleste Aior Set Bohemicus, šest kluků a jedna princeznička. Celleste po domácku Aria se o miminka pečlivě stará a všichni se mají čile k světu.

24. 12. 2017 se narodila štěňátka naší Velvet v chovatelské stanici Königsherz v poměru tři kluci a čtyři holčičky, všichni černí s pálením. Prckové se mají čile k světu a maminka se o ně pečlivě stará.

Rozárka (CZ)

16.01.2019

Březen 2017 - narodilo se 9 štěňátek v chovatelské stanici Rozárka.

Bel Faaro (CZ)

16.01.2019

17. 1. 2016 se v České Třebové v chovatelské stanici Bel Faaro narodila "naše" první vnoučátka ze spojení Aramis AiCo Set Bohemicus a Fawola Luca Bel Faaro. Štěňátek je celkem 9 a jmenují se Garen, Geron, Ghann, Grand Argo, Galla Luca, Ghira Luca, Grammy, Grella a Gwynne .

12.9. 2016 se narodila "naše" druhá vnoučátka ze spojení Blade in black AiJo Set Bohemicus a Jumping All Over Heidis Choco Dream. I když to bylo neplánované spojení, protože Heidi má nestandartní barvu a není tedy chovná, štěňátka přesto mají rodokmeny, ale nesmí být dále využita k chovu.

Legendorf (RU)

16.01.2019

25.11. 2016 další vnoučátka jsou tu. Je jich deset a tentokrát se narodila v Rusku v Moskvě. Hrdými rodiči jsou Athos AiCo Set Bohemicus a Legendorf Shaidy Sharlin.

Rozárka (CZ)

16.01.2019

Další vnoučátka se narodila v chovatelské stanici Rozárka naší fence AiJo kterou máme ve spolumajitelství. Všechna štěňátka se narodila černá s pálením v poměru 7 kluků a dvě holčičky.