Novinky


V neděli jsme s Cesmou po dlouhé pauze, kdy se nesměli konat mezinárodní výstavy vyrazili do českých Budějovic. Cílem bylo pokusit se ulovit poslední CACIB. Výstava tentokrát byla úplně jiná než obvykle. Kvůli opatřením se na posouzení čekala venku a do haly se chodilo jen na přesný čas. Atmosféra venku byla skvělá, lidé seděli v hloučcích,...

Po dlouhé pauze, kdy Covid 19 neumožňoval pořádání výstav, byl první z našich odchanců kdo se vydal na výstavu Falcon. A hned to pojal ve velkém a vyrazil s paničkou Sabine rovnou na čtyřdenní výstavu ve Splitu. Kromě krásných posudků a zážitků od moře si domů přivezl také tituly.

V sobotu se konala odložená speciální výstava pinčů v Martiněvsi. Tentokrát jsme přihlásili je Enigmu a Cyrase. I přes omezení, nutnost nosit roušky a ve velkém vedru vystavovat na přímém slunci jsme to nakonec zvládli. Unava sice byla na psech opravdu patrná, ale cestou domů v klimatizovaném autě se z únavy vyspali.

Po více než roce se opět konal Memoriál Dr. Rotreklové. Vzhledem k tomu, že je to nejdůležitější klubová výstava v roce, jezdíme na ni vždy a považujeme ji také za společenskou událost. Bývá hojně obsazena a sjedou se pinčové z celé ČR a ze zahraničí.

Skvělý den s přáteli, příjemné odreagování korunované super výsledky. Nejvíce bodovala naše kmetka Air, s výborným posudkem a chválou. Obě naše holky mají v posudku výborný temperament a povahu. Na závěrečky jsme bohužel nečekali, jeli jsme domů za "dětmi "

V sobotu jsme vyrazili na výstavu s naším Cyrasem (Rony), i přes velkou zahraniční konkurenci Rony vybojoval vítěze třídy. Byla to naše letošní poslední výstava a tak jsme si ji maximálně užili, pořídili nějaké vánoční dárky a popovídali si s přáteli, které už letos nepotkáme.

Ve čtvrtek vykoukl na svět náš vrh "F" v počtu šesti kluků a čtyř holčiček, všechna šťeňátka jsou silná a zdravá a mají se čile k světu. Mamina Cesmínka se o ně pečlivě stará a úzkostlivě si je hlídá.