Novinky


Tento víkend byl pro naši chovatelskou stanici naprosto neuvěřitelný. Čtyři z našich "dětí" z vrhu "E" bojovali ve třech různých státech ve dvou různých disciplínách. Elizabeth složila první ze třech zkoušek z vyhledávání raněné zvěře potřebných pro získání šampionátu a Edison, Etna a Enigma se zúčastnili výstav.

Naše Dansa ( Elizabeth AiJa II), která žije ve Švédsku se svou paničkou Ami dnes složila svou první zkoušku a to z vyhledávání raněné zvěře. Ve švédsku velmi oblíbený psí sport i pro plemena, která nejsou určená k lovecké upotřebitelnosti. Složením této zkoušky získala licenci a nyní může zahájit boj o šampiona v této disciplíně.

Náš Edison se poprvé vypravil na výstavu. Vzal to rovnou z gruntu na klubovou výstavu pinčů a kníračů, kde se skvěle umístil ve velké konkurenci.

Na národní výstavu v Bratislavě jsme se velmi těšili, nejen proto, že jsme se tam potkali se spoustou přátel, ale také proto, že se zde vystavoval také náš Dakar a vnučka naší Airinky Zoe.

Cesmínka během roku získala několik šampionátů a tak jsme se rozhodli, že ji přihlásíme na Slovenského šampiona šampionů v Bratislavě. Máme nedaleko přátele tak jsme je při té příležitosti navštívili a okoukli vnučku naší Air Zoe.

O víkendu vyrazil náš Dakárek s paničkou na první dospěláckou výstavu do ČR. A i přes poměrně velkou konkurenci se v kruhu vůbec neztratil a zahájil tak Českého šampiona.

PF 2019

12.04.2019

Veselé Vánoce a šťastný nový rok přejeme Vám všem. Jarda, Klára, Jetík, Air, Jenny, Cesma a Eny

Tato výstava patří mezi mé nejoblíbenější, protože se už několik let koná kolem termínu mých narozenin a proto jezdíme vždy i s manželem a celou smečkou do našeho oblíbeného penzionku lázních Podhajská a užíváme si prodloužený víkend. Manžel odpočívá a pečuje o naše pohodlí a my si odskakujeme "dělat krásná" do Nitry.