Novinky


Tento víkend byl na výstavě náš odchovánek Dakar, se svou paničkou Paťou zavítal do Rumunska. Během jednoho pouhách dvou dní zdolal rovnou tři tituly. Gratulujeme a děkujeme za skvělou prezentaci.

Výsledky RTG kyčlí už má i Etna, uspěla na jedničku a je tak třetím štěnětem z našeho vysněného vrhu E, které je bez příznaků displazie kyčelních. Tímto vyšetřením také splnila poslední podmínku pro zařazení do chovu! Od dnešního dne je tedy oficiálně chovná fena!

Velmi úspěšná výstavní neděle ja za námi. Tentokrát si udělala výtet pouze zrzavá děvčata a a bojovala jako lvice. Obě juniorky Etna a Enigma si poprvé vyzkoušeli dospělácké třídy, kde získali první čekatelství na šampiona ČR a Air podruhé získala titul nejlepší veterán plemene.

Skvělý prodloužený víkend jsme si tentokrát užili v Herolticích v rekreačním areálu Brněnka. Pod záštitou klubu jsme pořádali víkendové setkání přátel pinčů. Víkend byl nabilý spoustou aktivit jako srandazávod, společná procházka, výstava nanečito fotosoutěž a v neděli vše vyvrcholilo klubovou výstavou. Vzhledem k tomu, že jsme akci pořádali jako...

Dnes obdržel výsledky rtg. kyčlí také náš Everest. Uspěl bez poskvrnky a je dalším štěnětem z naší chovatelské stanice, které je bez příznaků displazie kyčelních a loketních kloubů. Teď nás čeká bonitace v září a následně vyšetření očí a genetické testy.

V neděli se konala mezinárodní výstava psů v Polsku, zúčastnila se jí naše Celleste. Po štěňatech neztratila nic ze svého kouzla a jako ostřílená matadorka si odnesla titul nejvyšší. Ve stejný den bojoval na výstavě i její synek vnouček naší Air a ani on se tentokrát v Litvě neztratil.

Dnes dorazila skvělá zprva z Francie, v chovatelské stanici Des Fringant Complices se narodila štěňátka "naší" Deja Vu JeJo Set Bohemicus. Je jich děvět (4 červení kluci, 1 červená holka, 2 černí kluci a dvě černé holky. Mají se čile k světu, Deja Vu se pečlivě stará a z Jenny je tedy oficiálně poprvé babička!

V sobotu jsme si varazili jen s Enigmou na pohodovou klubovku kousek od nás do Martiněvsi. Užili jsme si super den s přáteli, počasí bylo také více než parádní, splečnost a atmosféra bezvadná. Krásné místo co víc si přát. Enigma si to také úžívala a krásně se předváděla, dokonce vydržela i důkladnou stomatologickou prohlídku od od pověstného...

Tento víkend jsme si udělali dámskou jízdu na klubovou výstavu pinčů na Slovensko. Spojili jsme to s návštěvou chovatelské stanice Elba Padija, kde jsme si po náročné cestě po D1 náležite odpočali. A že nás byla parta chovatelek, celkem čtyři, bylo o zábavu postaráno grilovačka, vínečko. Další ráno jsme pokračovali až na výstaviště. Organizace byla...